Systémy lešení

Naše společnost disponuje několika typy lešení, abychom dokázali reflektovat ty nejnáročnější bezpečnostní i kvalitativní požadavky našich zákazníků.  Příklady použití jednotlivých systémů lešení naleznete na našich stránkách v sekci reference.

Lešení RUX 65/100

leseni Nízký počet základních stavebních dílů v kombinaci s velkým počtem doplňků dělají z fasádního lešení SUPER systém lešení s řešením šitým na míru pro nejrůznější účely použití.
Systémové lešení je nabízeno ve dvou základních šířkách 65 cm a 100 cm. Pevně instalované sklopné kolíčky pro osazení diagonál a zábradlí tak jako navařené vrchní kolíky pro osazení podlah, garantují časově úspornou a bezpečnou montáž bez posuvů a skluzů.
Hlavní oblastí použití lešení Super 65 jsou všechny práce prováděné na fasádách objektů. Další možná užití jsou podpěrná lešení, např. v kombinaci s kazetovými střešními systémy, kruhová lešení, apod. Díky své vysoké přizpůsobivosti se užívá samostatně nebo v kombinaci s jinými lešeňovými systémy u obzvláště složitých konstrukcí, které nalezneme např. v průmyslové sféře, atd.

Lešení Layher Blitz

leseni

Fasádní rámové lešení Layher Blitz se vyznačuje minimálním množstvím dílů pro základní konstrukci. Vyniká jednudochostí a rychlostí montáže a tuhostí konstrukce. Lešení Layher Blitz umožňuje kombinaci s lešením Layher Allround. Hlavní oblast použití je stejná jako u typu lešení RUX 65/100.

Lešení Layher Allround

Systémového lešení Layher Allround se využívá hlavně pro náročné lešenové konstrukce - a to všude tam, kde konvenční lešenová technologie nelze optimálně a ekonomicky použít. Unikátní kombinace volného a tuhého připojení do systému bez šroubování umožňuje výběr automaticky pravoúhlého,lineárního připojení nebo připojení pod libovolným úhlem a to se zabudovanou bezpečností. Díky své vysoké přizpůsobivosti se užívá u obzvláště složitých konstrukcí, které nalezneme např. v průmyslové oblasti.

leseni leseni leseni leseni
img1
img2
img3
uvozovka Pokud máte vlastní lešení a hledáte obchodního partnera, který se postará o montážní práce v souladu s požadavky ČSN 738101:2005, jsme připraveni Vám také pomoci a více informací naleznete v sekci služby. uvozovka
Neváhejte nás kontaktovat Pošlete nám Váš dotaz či nezávaznou poptávku