Služby

Naše společnost zajišťuje kompletní lešenářský servis – montáž, demontáž, zapůjčení a dopravu lešení. Vzhledem ke stovkám realizovaných projektů a dlouholetým zkušenostem našich pracovníků dokážeme realizovat i ty nejnáročnější projekty. Specializujeme se na dodávku lešení v oblasti průmyslu a energetiky v rámci celé ČR a Evropy.

Pokud nemáte vlastní lešení, navštíví Vás náš stavbyvedoucí, vyslechne si Vaše požadavky a vysvětlí problematiku dané stavby. Následně lešení dovezeme, zapůjčíme a provedeme montáž dle předem dohodnutých závazných termínů. V případě složitých a atypických konstrukcí vypracujeme projekt a statické posouzení. Hotové lešení předáváme protokolem, který je zároveň podkladem pro fakturaci.

Pokud máte vlastní lešení a hledáte obchodního partnera, který se postará o montážní práce v souladu s požadavky ČSN 738101:2005, jsme připraveni Vám pomoci. Naši zkušení pracovníci provedou montáž nebo demontáž lešení dle Vašich požadavků, přičemž klademe důraz na profesionální provedení objednaných prací, rychlost, spolehlivost a v neposlední řadě na bezpečnost práce. V případě potřeby zajistíme dopravu. Hotové lešení předáváme protokolem, který je zároveň podkladem pro fakturaci.

Máte zájem o naše služby? Nebo potřebujete nějaké informace? Pak prosím vyplňte formulář níže. Obratem se s Vámi spojíme, zodpovíme Vaše dotazy nebo zpracujeme cenovou nabídku, která je individuální vzhledem k náročnosti dané stavby.

img1
img2
img3
Neváhejte nás kontaktovat Pošlete nám Váš dotaz či nezávaznou poptávku