K2 Lešení v průmyslu

Po dlouhém a náročném schvalovacím procesu a bezpečnostním auditu jsme v červnu 2012 započali spolupráci s německou společností  XERVON GmbH, která je významným hráčem v oblasti průmyslu v celé Evropě. Tímto krokem se naše společnost začala ubírat zcela novým směrem a vzhledem k tomu, že v oblasti průmyslu platí ty nejpřísnější bezpečnostní pravidla, dokážeme dnes reflektovat ty nejnáročnější bezpečnostní i kvalitativní požadavky našich zákazníků.

Od té doby naše společnost úspěšně realizovala spoustu projektů a naše působení v oblasti montáže lešení v průmyslu má stoupající tendenci.

Vybrané reference

Elektrárna Chvaletice – Obnova dvou bloků B3 a B4 (KRÁLOVOPOLSKÁ RIA, a.s.)
TERMÍN REALIZACEbřezen 2016 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 20 až 50 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEGenerální dodávka lešení pro všechny firmy, které projekt realizují. Montáž a demontáž modulového lešení Layher pro instalaci nových technologií. Hlavními úkoly obnovy jsou zlepšení ekologie provozu, a to zejména snížení emisí NOx a objemu prachových částic, a dále prodloužení životnosti obou bloků až do roku 2030. Jedním z požadavků zákazníka je zajištění nepřetržité přítomnosti lešenářů na stavbě – tzn. Každý den po dobu realizace.
Papírny Mondi Štětí – údržba provozu, odstávky, investiční akce
TERMÍN REALIZACEzáří 2015 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 10 až 40 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEMontáž a demontáž modulového lešení dle požadavků běžné údržby v areálu celého závodu. Spolupráce při odstávkách jednotlivých provozů, investičních akcí.
Elektrárna Opatovice – Modernizace kotlů K2, K3, K5, K6 – DeNOx (SES Tlmače, a.s., SES ENERGY, a.s., DITHERM a.s.)
TERMÍN REALIZACEProsinec 2014 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 5 až 35 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEMontáž a demontáž modulového lešení Layher pro instalaci nových technologií, které mají snížit emise oxidu dusíku ze 4 elektrárenských kotlů – tzv. DeNOx. Dodávka lešení pro různé profese – sváření, ocelové konstrukce, elektroinstalace, nátěry, izolace, ... Oblast působení: na všech technologických celcích elektrárny – tlakový systém, elektro, izolace, vyzdívky, potrubí, ...
Elektrárna Počerady – údržba, odstávky (DITHERM a.s., Energetické opravny, a.s., Baucomex Cz, S.r.o.)
TERMÍN REALIZACEKvěten 2015 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 5 až 15 profesionálních lešenářů / dle požadavků
POPIS PRÁCEMontáž a demontáž modulového lešení Layher při odstávkách kotlů v průběhu roku 2015, 2016. Dodávka lešení pro různé profese – sváření, izolace, ... Oblast působení na několika technologických celcích elektrárny – tlakový systém, izolace, potrubí, ...
Lisbjerg, Dánsko – výstavba nové teplárny na biomasu (G - Team Progres, spol. s r.o., Doosan Škoda Power)
TERMÍN REALIZACELeden 2016 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 3 až 5 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEMontáž a demontáž modulového lešení Layher pro výstavbu nové strojovny pro spalovnu na biomassu. Dodávka lešení pro různé profese – sváření, izolace, ...
ŽDB Drátovna, a.s., Bohumín – GO střechy tažírny Nového ocelotahu (HAMPR, a.s., MROZEK a.s.)
TERMÍN REALIZACEČervenec 2013 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 5 až 10 profesionálních lešenářů / dle požadavků
POPIS PRÁCEMontáž a demontáž zavěšeného lešení, které slouží pro generální opravu střešního pláště haly tažírny. Pracovní plocha zavěšeného lešení je v každé etapě téměř 1.200 m2. Při realizaci této zakázky se musíme pokaždé vypořádat s faktem, že montáž ani demontáž lešení nesmí nijak ohrozit ani omezit nepřetržitý provoz tažírny a zároveň musí lešení sloužit jako ochranný prvek provozu tažírny při samotné rekonstrukci střešního pláště.
Spalovna ZEVO Chotíkov (G - Team Progres, G - Team, a.s., ČKD, ...)
TERMÍN REALIZACEÚnor 2015 – březen 2016
POČET PRACOVNÍKŮ 5 až 30 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEMontáž a demontáž modulového lešení Layher při výstavbě nové spalovny ZEVO Chotíkov u Plzně. Dodávka lešení pro různé profese – sváření, ocelové konstrukce, elektroinstalace, nátěry, izolace, ...
Elektrárna Mělník – Modernizace kotlů K1 až K6 (ALSTOM s.r.o.)
TERMÍN REALIZACEduben 2014 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 20 až 40 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEgenerální dodávka lešení pro všechny firmy, které projekt realizují. Montáž a demontáž modulového lešení Layher pro instalaci nových technologií, které mají snížit emise oxidu dusíku z 6 elektrárenských kotlů – tzv. DeNOx. Jedním z požadavků zákazníka je zajištění nepřetržité přítomnosti lešenářů na stavbě – tzn. Každý den po dobu realizace.

Elektrárna Mělník – Modernizace elektrostatických odlučovačů popílků kotlů K1 až K6 (NOEN, a.s.; AC TECHNOLOGIES s.r.o.; AXIS a.s.)
TERMÍN REALIZACEduben 2014 – stále působíme
POČET PRACOVNÍKŮ 6 až 20 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEgenerální dodávka lešení pro všechny firmy, které projekt realizují. Montáž a demontáž modulového lešení Layher uvnitř a vně elektrostatických odlučovačů popílku na 6 elektrárenských kotlích. Jedním z požadavků zákazníka je zajištění nepřetržité přítomnosti lešenářů na stavbě – tzn. Každý den po dobu realizace + noční směny

Elektrárna Alpiq Kladno – snížení emisí NOx na fluidních kotlích K4 a K5 (ALSTOM s.r.o.)
TERMÍN REALIZACEbřezen 2014 – červenec 2014
POČET PRACOVNÍKŮ 6 až 20 profesionálních lešenářů / denně
POPIS PRÁCEgenerální dodávka lešení pro všechny firmy, které projekt realizují. Montáž a demontáž modulového lešení Layher pro instalaci nových technologií, které mají snížit emise oxidu dusíku z 2 elektrárenských kotlů – tzv. DeNOx. Montáž lešení pod potrubní trasy, atd.

Teplárna Trmice – demontáž jednoho ze šesti kotlů
termín realizacepodzim 2012 – zima 2012
počet pracovníků 4 až 12 profesionálních lešenářů / denně
popis pracemontáž a demontáž modulového lešení, které sloužilo jako dočasná stavební konstrukce pro postupnou demontáž celé jedné budovy kotle, nicméně tak, aby bylo možné provést opětovnou montáž. Tudíž lešení zde suplovalo samotnou konstrukci i strukturu budovy.

Elektrárna Prunéřov II – modernizace tří bloků elektrárny
termín realizacepodzim 2012
počet pracovníků 8 až 15 profesionálních lešenářů
popis pracemontáž a demontáž cca 15.000 m3 modulového lešení, které sloužilo k demontáži filtrů a části spalinovodu modernizovaného bloku.

Elektrárna Ledvice – výstavba nadkritického kotle 660MW
termín realizacečerven 2012 – červen 2016
počet pracovníků 10 až 60 profesionálních lešenářů / denně
popis pracemontáž a demontáž modulového lešení pro několik zákazníků, kteří působí v různých oborech – montáž ocelové konstrukce, svářečcké práce, izolační práce, atd

Elektrárna Kladno – výstavba nového kotle K7
termín realizacečerven 2012 – prosinec 2014
počet pracovníků6 až 15 profesionálních lešenářů / denně
popis pracemontáž a demontáž modulového lešení pro několik zákazníků, kteří působí v různých oborech – montáž ocelové konstrukce, svářečcké práce, izolační práce, atd.

Elektrárna Počerady – výstavba nového paroplynového zdroje
termín realizaceleden 2012 – duben 2012
počet pracovníků 3 až 7 profesionálních lešenářů / denně
popis pracemontáž a demontáž modulového lešení uvnitř komínu, potřebného k instalaci vložky a funkčních částí komínu.
img1
img2
img3
uvozovka Nejlepší co můžem udělat je změřit šance, vypočítat možné riziko, odhadnout naši schopnost vypořádat se s tím a potom uskutečnit své plány s jistotou. uvozovkaHenry Ford
Neváhejte nás kontaktovat Pošlete nám Váš dotaz či nezávaznou poptávku